НОВОСТИ

Учні обирають професії новими методами

6 апреля 2017 09:15 | Новости

Дев’ятий рік поспіль у центрах зайнятості Запорізької області проводять місячники профорієнтації, протягом яких фахівці центрів спільно з представниками освіти за участю роботодавців проводять профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді, вчителів, батьків

За офіційними даними обласного центру зайнятості, популярні серед запорізької молоді такі заходи, як квест «Країною професій», і професійно-пізнавальні екскурсії до підприємств Запорізької області. На заходах із молоддю спілкуються ветерани праці, майстри і професіонали, успішні підприємці. Учні, які остаточно не визначилися з вибором майбутньої професії, мають змогу пройти професійне діагностування на базі обласного та районних центрів зайнятості, отримати консультації, або ж спільно з фахівцями спланувати свої дії.

У PROFI-центрі проводять тренінги, професійне тестування для школярів і студентської молоді запорізьких національного та технічного університетів. Учасники заходів переконалися, що вибір професії має бути усвідомленим і відповідати потребам сучасного ринку праці. Місячник профорієнтації у Запорізькій області завершився, але питання надання якісних соціальних послуг, обізнаності й відповідального професійного вибору завжди в центрі уваги фахівців обласної служби зайнятості. Усього учасниками профорієнтаційних заходів стали до 21 тисячі осіб, з яких 17 тисяч — учні шкіл. 

Джерело: ukurier.gov.ua

Новости RSS   Просмотров(90)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Запоріжжі з’являться нові вітрові станції
На Запоріжжі з’являться нові вітрові станції 30 марта 2017

У Запорізькій облдержадміністрації пройшла зустріч-нарада з керівництвом ТОВ «Вінд Пауер». Головна тема – будівництво та розвиток вітрових електростанцій у Приазовському та Приморському районах

Просмотров (92)
В Запорожской области появилась необычная остановка транспорта
В Запорожской области появилась необычная остановка транспорта 22 марта 2017

В Запорожской области просвещение и историю родного края жителям несут прямо с остановок общественного транспорта

Просмотров (88)
Запорожье готовится к грандиозному международному фестивалю
Запорожье готовится к грандиозному международному фестивалю 17 марта 2017

27 марта в 18.00 в Концертном зале имени Глинки Запорожской областной филармонии стартует традиционный Международный конкурс исполнительского мастерства "Аккорды Хортицы"

Просмотров (89)
Вернутся к разделу: Запорожские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)