НОВОСТИ

На Запоріжжі відбулися наймасштабніші навчання рятувальників за останні 10 років

26 мая 2017 10:57 | Новости
У четвер, 25 травня у Запорізькій області відбулися наймасштабніші командно-штабні навчання з територіальної оборони підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту за останні десять років. Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
 
"За тактичним задумом, внаслідок підриву невідомими особами на залізничній станції «Запоріжжя - 2», сталася розгерметизація та спалахування залізничної цистерни, в якій знаходилося 40 т бензину. В корпусі цистерни виник ймовірно кульовий отвір діаметром 20 мм, через який витікає палаючий бензин. В результаті умовної надзвичайної події, за задумом постраждало 5 осіб, пошкоджено 1 вагон з бензином.
Рух транспорту через станцію Запоріжжя – 2 припинено", - йдеться у повідомленні.Зазначається, що метою таких заходів є практичне відпрацювання методів ліквідації загорянь на рухомому складі залізниці, взаємодії підрозділів ОРС ЦЗ, служб та організацій, що залучаються до гасіння таких пожеж у Запоріжжі та приміській зоні.
Нагадаємо, з 15 по 19 травня в Одеській області відбулися масштабні міжнародні антитерористичні навчання України та Молдови «Міцний кордон-2017».
Джерело: tyzhden.ua
Новости RSS   Просмотров(97)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В областной больнице отремонтировали отделение гемодиализа
В областной больнице отремонтировали отделение гемодиализа 18 мая 2017

В отделение появилась новая мебель и оборудование

Просмотров (78)
Запоріжці знають, як розвивати місто
Запоріжці знають, як розвивати місто 11 мая 2017

Запорізьке агентство регіональних ініціатив провело круглий стіл «Громадський бюджет: новації та подробиці реалізації проекту в 2017 році». За даними одного з генераторів програми депутата Запорізької міськради Руслана Божка, ідея громадського бюджету полягає у сприянні розвитку активності громадськості, щоб дати людям інструмент для розбудови та облаштування міста. За кількістю поданих проектів запорізька громада стала абсолютним рекордсменом в Україні, в голосуванні взяло участь 50 тисяч запоріжців. При цьому було цілеспрямовано полегшено процедуру подачі та проходження заявок, щоб залучити якомога більше активних жителів міста

Просмотров (91)
В Запорожье продолжается реализация масштабных энергосберегающих проектов
В Запорожье продолжается реализация масштабных энергосберегающих проектов 4 мая 2017

Запорожье готовится к новому отопительному сезону. Для этого привлекаются средства городского бюджета, ресурсы городских коммунальных предприятий

Просмотров (87)
Вернутся к разделу: Запорожские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)