НОВОСТИ

На Запоріжжі тривають ямкові ремонти доріг

8 июня 2017 14:39 | Новости
Виконаня робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування не припиняється навіть у вихідні та святкові дні. Так, за минулий тиждень на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області було ліквідовано 3340 кв.м ямковості, в тому числі на дорогах державного значення – 1666 кв.м., місцевого значення – 1674 кв.м.
 
Ремонтні роботи виконували: 12 бригад філій ДП «Запорізький облавтодор», три бригади ТОВ «ЮК-Інвест» та дві бригади ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЯ».
 
Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали Матвіївський та Мелітопольський асфальтобетонні заводи .
 
Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування, враховуючи зверення, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінасування зі Службою доріг.
 
Так, підрядним підприємством ТОВ «Юк-Інвест» ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин типу «Savalko» на автодорогах загального користування: а/д Василівка-Дніпрорудне до а/д у Василівському та Токмацькому районах. Підрядним підприємством ТОВ «ДОРРЕМ ТЕХНОЛОГІЯ» роботи з відновлення дорожнього покриття проводилися на а/д Запоріжжя-Біленьке в Запорізькому районі.
Джерело: ztv.zp.ua
Новости RSS   Просмотров(71)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На Запоріжжі відбулися наймасштабніші навчання рятувальників за останні 10 років
На Запоріжжі відбулися наймасштабніші навчання рятувальників за останні 10 років 26 мая 2017

Рятувальні служби відпрацювання методи ліквідації загорянь на рухомому складі залізниці.

Просмотров (94)
В областной больнице отремонтировали отделение гемодиализа
В областной больнице отремонтировали отделение гемодиализа 18 мая 2017

В отделение появилась новая мебель и оборудование

Просмотров (75)
Запоріжці знають, як розвивати місто
Запоріжці знають, як розвивати місто 11 мая 2017

Запорізьке агентство регіональних ініціатив провело круглий стіл «Громадський бюджет: новації та подробиці реалізації проекту в 2017 році». За даними одного з генераторів програми депутата Запорізької міськради Руслана Божка, ідея громадського бюджету полягає у сприянні розвитку активності громадськості, щоб дати людям інструмент для розбудови та облаштування міста. За кількістю поданих проектів запорізька громада стала абсолютним рекордсменом в Україні, в голосуванні взяло участь 50 тисяч запоріжців. При цьому було цілеспрямовано полегшено процедуру подачі та проходження заявок, щоб залучити якомога більше активних жителів міста

Просмотров (87)
Вернутся к разделу: Запорожские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)